смт. Олександрівка. Олександрівський ДНЗ №3

Наша історія

19 червня 1967 року гостинно відкрив свої двері для дошкільнят Олександрівський ясла/сад № 3, який очолила Алла Борисівна Тамаровська. В закладі функціонувало 6 груп, зараховувались діти віком від 1 до 7 років, їх наповнюваність була близько 140 дітей. Дошкільнятам було затишно і комфортно.

В квітні 1970 року в дитячому садку було відкрито сьому групу для малят віком від 1 до 2 років.

Дитячий садок переживав різні часи. Був тяжкий період, коли з різних причин закривались групи. Та завжди працівники дитячого садка залишались відданими справі, яку обрали, з оптимізмом дивились у майбутнє. Іде життя, змінюються пріоритети.

В 1997 році відбулось об,єднання двох дошкільних закладів - Олександрівських ясла/сад № 3 і № 4. Згуртований, дієздатний колектив очолила Любов Прокопівна Кубряченко.

З листопада 2023 року Олександрівський заклад дошкільної освіти №3 (ясла-садок) очолює Досужа Людмила Олександрівна.

Нині в дошкільному закладі функціонує 6 груп, де виховуються діти віком від 2 до 6 років.