смт. Олександрівка. Олександрівський ДНЗ №3

Електронна реєстрація до ДНЗ

Поля, помічені *, обов'язкові для заповнення.
Дитина
  Наявність пільг
Батьки
Навчальний заклад
Олександрівський ДНЗ № 3
Бажана група
Код з картинки
Натисканням кнопки «Зареєструвати» я даю свою згоду на обробку персональних даних моїх і дитини для здійснення необхідної діяльності у сфері освіти.

Порядок реєстрації дітей в ДНЗ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста, пропонуємо Вам зареєструватися на сайті Олександрівського відділу освіти (http://alexrvo.kirovedu.com/) в розіділі «Електронна реєстрація дітей до ДНЗ».

Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.
При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу.
В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Положення про порядок загальної  електронної
реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів  району

1. Загальні положення
1.1.Загальна районна електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів (далі –ДНЗ здійснюється з метою:
- забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти у ДНЗ Олександрівського району;
- спрощення процедури обліку дітей до вступу у ДНЗ;
- забезпечення рівності умов кожної дитини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;
- забезпечення доступу до інформації про ДНЗ району;

- запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у ДНЗ району;
- здійснення обліку дітей, які мають відвідувати ДНЗ району.
1.2. У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
- загальний районний електронний реєстр дітей до ДНЗ (далі Реєстр) - єдина комп'ютерна база даних, яка містить інформацію про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, та забезпечує її зберігання, видачу та захист від несанкціонованого доступу;
- держатель Реєстру – відділ освіти Олександрівської районної державної адміністрації;
- реєстратор - особа, уповноважена держателем Реєстру, яка здійснює внесення (зміну, виключення) інформації до Реєстру, надання інформації з Реєстру та виконують інші функції, передбачені цим Положенням;
- заявник - особа, що висловила бажання внести дані її дитини до Реєстру.

2. Порядок внесення
відомостей про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ
2.1. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
2.2. Внесення до Реєстру підлягає наступна інформація про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ:
а) про дитину:
- прізвище, ім'я, по батькові;
- дата народження;
- адреса проживання;
- серія та номер свідоцтва про народження;
- інформація про пільгову категорію (за наявності);
- навчальний заклад, який має відвідувати дитина.
- б) про батьків:
- прізвище, ім'я, по батькові батька або матері, або осіб, що їх замінюють;
- адреса реєстрації місця проживання;
- контактні дані (телефон, електронна адреса).
2.3. Внесення до Реєстру інформації про дітей здійснюється на сайті відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації розділ «Електронна реєстрація дітей» батьками або особами, які їх замінюють, чи відповідальним за реєстрацію( далі реєстратор) (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою. Після успішної реєстрації для кожної заявки встановлюється автоматично статус «Зареєстровано в черзі» та присвоюється порядковий номер в черзі.
Реєстратор зобов'язаний надавати всю необхідну допомогу, пов'язану з заповненням заяви, а також надати доступ до інформації, яка міститься на офіційному сайті Реєстру.
2.4. Заявник несе персональну відповідальність за надану інформацію в реєстраційній карточці.
2.5. Реєстрація до вікових груп здійснюється станом на 01 вересня року, обраного в заявці.
2.6. Відмова заявнику у реєстрації відомостей надається автоматично, якщо заявлена особа вже зареєстрована.
2.7. Вилучення відомостей про дітей здійснюється:
- на підставі наказу про зарахування дитини до ДНЗ;
- у разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до ДНЗ та переліку документів, визначені цим Положенням;
- у разі відсутності документів, які підтверджують пільги;
- у разі фальсифікації персональних даних в заявці (ПІБ, дата народження, серія та номер свідоцтва про народження).
2.8. Присвоєння порядкових номерів реєстрації здійснюється в порядку черговості за віковою групою кожного ДНЗ при внесенні відомостей про дитину. Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.